• Markt
  • Rookie
(2 stks/partij) in SC-SC multimode OM3 glasvezelkabel patch cord, Duplex, Kleur aqua, 1 m om 10 m
zoom_in

(2 stks/partij) in SC-SC multimode OM3 glasvezelkabel patch cord, Duplex, Kleur aqua, 1 m om 10 m

€ 7.00 7.48

Productcijfer
check Op Voorraad

We zijn hier voor verkopen : 2 stuks/pack  sc naar sc multimode duplex om3 Vezel klasse : om3 multimode50/125 en micro;Type kabel : duplex( 2x kernen + 2x sc-connectoren + 2x sc-connectoren) Insertion loss : < 0,30 db Polish type : pc Kabel kleur : aqua Kabelmantel : lszh, kabeldiameter 3,0 mm Pakket : linkway polybag met sticker en testrapporten Lengte van de kabel : 1m ~ 10m  Wij garanderen de kwaliteit is te baseren op de eerste klas : De vezel kabel wij zijn het gebruik van oorspronkelijk uit : corning( usa), yofc( china) De vezel connector ferrule gebruiken we oorspronkelijk uit japan : onvermurwbaar De materialen zijn lszh kabel nominale acc. Volgens iec 60332-3 Alle materialen voldoen aan rohs& bereiken100 % insertion loss, return loss test met rapport, 3d interferentie test is optioneel

Kabellengte:
1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 6m, 7m, 8m, 9m, 10m
Pakket:
Ja
Type:
Verlengsnoer
Productstatus:
Voorraad
Modelnummer:
FCA-SCSC-OM3D
Merknaam:
SHUN SHENG
Fiber Class:
OM3
Cable Type:
Duplex
Connector Qty:
4
Cable Color:
Aqua
Selling package:
2pcs/pack

Producten in categorie..